ACCTIVA Easy 1206 - PRO MOTORISTY
Fronius - ACCTIVA Easy 1206
Popis: Kompaktní přístroj se zapojením do zásuvky pro nabíjení a testování Svými rozsáhlými funkcemi dokáže přesvědčit řidiče automobilů i provozovatele užitkových vozidel: Můžete jím otestovat nastartování a stav nabití svého akumulátoru a zkontrolovat funkci dynama. Proto je ideální pro přezimování startovacích akumulátorů. Praktický systém se hodí do každé zásuvky a poskytuje maximální
Doporučená cena (bez DPH) 4 180,00 Kč
Cena 3 569,00 Kč (153,82 EUR)

ACCTIVA Easy 1206 - PRO MOTORISTY
img

 

NABÍJECÍ TECHNIKA / Trakční nabíječe

Nabíječe trakčních baterií

Tato oblast se co do rozmanitosti různých běžně průmyslově užívaných typů nabíječů vyznačuje naprostým technickým balastem. Trakční baterie jsou ještě na mnohých místech nabíjeny selenovými nabíječi nebo nabíječi, jejichž výrobce již zanikl nebo také nabíječi dovezenými do republiky před čtvrt stoletím. Při konkrétní obhlídce stavu v různých průmyslových závodech, nezbývá než konstatovat, že baterie jsou použitou zastaralou technikou místo nabíjení spíš systematicky ničeny. Dosadíme-li k nevhodným nabíječům také velká kvanta současně různými dovozci baterií a manipulační techniky dovážených nabíječů s charakteristikami W, připomínají mnohé podniky odkladiště výrobků zcela nevhodných pro vyspělý trh.

Moderní výrobek, zaručující brzkou návratnost vložených investic, musí být vybavený nabíjecí charakteristikou garantující dodržení výrobcem deklarované životnosti akumulátoru a musí se vyznačovat vysokou účinností, minimálně 90% a výše.

Poznámka:

Z důvodu správného výběru trakční nabíječky nás prosím kontaktujte a my Vám sdělíme technické informace a cenu! 

Hledání dle parametrů:

Řadit podle 
Výrobce 
Y2Y5Z