PLAZMOVÉ STROJE / ETP

ETP - Elektrotechnické produkt

Český výrobce, který se od samého začátku věnuje vývoji a výrobě obloukových svářecích strojů MIG - MAG a plazmových řezaček kovů.

Stroje, které nezklamou a to díky 20 leté ověřené kvalitě, záruka 36 měsíců!

Jsou plasmové řezačky kovů určené pro řezání kovových materiálů moderní technologií prostřednictvím plasmatického oblouku a stlačeného vzduchu. Při vysoké energii tenkého plasmového paprsku probíhá řez rychleji jako při ostatních metodách dělení kovových materiálů. Nezanedbatelná je skutečnost, že plasmové řezání umožňuje dělení nejen uhlíkových ocelí, ale i nerezu, slitin a jiných barevných kovů při podstatně nižším tepelném ovlivnění řezaného materiálu. Náklady na provoz jsou podstatně nižší, což má pozitivní vliv na produktivitu a ekonomiku řezání. Plasmatický oblouk je zapalován tzv. HF členem. HF člen zapálí mezi tryskou a elektrodou nejdřív pilotní oblouk. Po přiblížení hořáku k řezanému materiálu se oblouk z trysky přenese na řezaný materiál. Pokud nepřiložíme hořák k řezanému materiálu pilotní oblouk po chvíli zhasne. Všechny tyto činnosti zabezpečuje elektronické řízení. Každý stroj je vybaven redukčním ventilem pro nastavení správného tlaku vzduchu.

Poznámka:

Za kompletní sestavu (stroj, zemnící kabel, plazmový hořák a příslušenství) Vám nabídneme zajímavější ceny. Pokud u stroje neni uvedená cena, nebo požadovaná informace, tak nás kontaktujte a my Vám sdělíme informaci a poradíme s výběrem !

Hledání dle parametrů:

Řadit podle 
Výrobce 

PLASMA CUT 40-80
Doporučená cena (bez DPH) 55 900,00 Kč

Cena 50 310,00 Kč (2 168,36 EUR)

imgOWU3Mjdi