TECHNICKÉ INFORMACE » Kühtreiber
Kühtreiber

Společnost KÜHTREIBER, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako rodinný podnik, který se od samého počátku zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky včetně příslušenství pro svařování.

TRADICE - společnost Kühtreiber, s.r.o. se svým týmem zkušených odborníků s dlouholetou praxí v oboru navazuje na již mnoholetou tradici výroby svařovací techniky v Třebíči, započatou v roce 1985.

OBCHODNÍ FILOSOFIE - cílem je spokojený zákazník - koncový uživatel. Snaha o maximální kvalitu a spolehlivost vyráběných strojů, rychlé a kvalit-ní dodávky strojů, služeb a servisu.

VÝROBA - pečlivý výběr dodavatelů a neustálé proškolování personálu výroby, četné kontroly jakosti a kvality výroby zajišťují vysoký standard a spolehlivost výrobků KIT a KITin. Společnost Kühtreiber, s.r.o. spolupracuje s renomovanými výrobci a dodavateli komponentů pro svařovací stroje.

INOVACE A VÝVOJ - vývojové a konstrukční oddělení společnosti Kühtreiber, s.r.o. vynakládá velké úsilí vyhovět požadavkům jednotlivých zákazníků i celého trhu v rámci České republiky i zahraničí. Velký důraz při vývoji a konstrukci nových strojů je kladen na spolehlivost, svařovací vlastnosti, maximální vybavenost a jednoduchost ovládání.

  • MMA invertory
  • TIG/WIG/MMA/DC AC/DC invertory s HF (bezdotykovým) startem, pulsací a funkcí CYCLE
  • MIG/MAG svařovací stroje - poloautomaty s analogovým, digitálním nebo synergickým řízením
  • Posuvy drátu
  • Vodní chlazení svařovacího hořáku

Z celkového počtu vyrobených strojů je více jak 45% určeno na export do více jak 35 zemí Evropy a celého světa.

Novinka FÉNIX 160 - 200 - 200 PFC: bližší informace naleznete na http://www.fenix-weld.cz/

Katalog k nahlédnutí: Kühtreiber 2012

NGE0Y